Jan Roelofsen (Rellie)

een applicatie van
De lijst van Jan
Plaats:
5
Punten:
1856
Team:
1548
A
Dagklassement renners
  • 17e 1. Nice – Nice (29-08-2020) 4 8e 2. Nice – Nice (30-08-2020) 13 2e 4. Sisteron – Orcières-Merlette (01-09-2020) 25 11e 6. Le Teil – Mont Aigoual (03-09-2020) 10 9e 8. Cazères – Loudenvielle (05-09-2020) 12 1e 9. Pau – Laruns (06-09-2020) 30 13e 13. Châtel-Guyon – Puy Mary (11-09-2020) 8 12e 14. Clermont-Ferrand – Lyon (12-09-2020) 9 1e 15. Lyon – Grand Colombier (13-09-2020) 30 3e 17. Grenoble – Col de la Loze (16-09-2020) 22 5e 18. Méribel – La Roche-sur-Foron (17-09-2020) 17
  • 4e 1. Nice – Nice (29-08-2020) 19 2e 3. Nice – Sisteron (31-08-2020) 25 3e 5. Gap – Privas (02-09-2020) 22 1e 10. Île D’Oléron – Île de Ré (08-09-2020) 30 2e 11. Châtelaillon-Plage – Poitiers (09-09-2020) 25 8e 19. Bourg-en-Bresse – Champagnole (18-09-2020) 13
  • 1e 5. Gap – Privas (02-09-2020) 30 1e 7. Millau – Lavaur (04-09-2020) 30 3e 11. Châtelaillon-Plage – Poitiers (09-09-2020) 22 19e 12. Chauvigny – Sarran (10-09-2020) 2 19e 17. Grenoble – Col de la Loze (16-09-2020) 2 3e 18. Méribel – La Roche-sur-Foron (17-09-2020) 22
  • 3e 2. Nice – Nice (30-08-2020) 22 10e 4. Sisteron – Orcières-Merlette (01-09-2020) 11 17e 5. Gap – Privas (02-09-2020) 4 10e 6. Le Teil – Mont Aigoual (03-09-2020) 11 9e 7. Millau – Lavaur (04-09-2020) 12 12e 8. Cazères – Loudenvielle (05-09-2020) 9 15e 9. Pau – Laruns (06-09-2020) 6 20e 13. Châtel-Guyon – Puy Mary (11-09-2020) 1 8e 15. Lyon – Grand Colombier (13-09-2020) 13 8e 17. Grenoble – Col de la Loze (16-09-2020) 13 17e 18. Méribel – La Roche-sur-Foron (17-09-2020) 4
  • 10e 1. Nice – Nice (29-08-2020) 11 19e 3. Nice – Sisteron (31-08-2020) 2 5e 5. Gap – Privas (02-09-2020) 17 5e 7. Millau – Lavaur (04-09-2020) 17 9e 10. Île D’Oléron – Île de Ré (08-09-2020) 12 15e 12. Chauvigny – Sarran (10-09-2020) 6 6e 14. Clermont-Ferrand – Lyon (12-09-2020) 15 3e 19. Bourg-en-Bresse – Champagnole (18-09-2020) 22
  • 16e 2. Nice – Nice (30-08-2020) 5 6e 4. Sisteron – Orcières-Merlette (01-09-2020) 15 19e 5. Gap – Privas (02-09-2020) 2 11e 8. Cazères – Loudenvielle (05-09-2020) 10 16e 9. Pau – Laruns (06-09-2020) 5 16e 13. Châtel-Guyon – Puy Mary (11-09-2020) 5 4e 15. Lyon – Grand Colombier (13-09-2020) 19 20e 16. La Tour-du-Pin – Villard-de-Lans (15-09-2020) 1 1e 17. Grenoble – Col de la Loze (16-09-2020) 30 12e 18. Méribel – La Roche-sur-Foron (17-09-2020) 9
  • 8e 1. Nice – Nice (29-08-2020) 13 9e 3. Nice – Sisteron (31-08-2020) 12 7e 5. Gap – Privas (02-09-2020) 14 3e 7. Millau – Lavaur (04-09-2020) 22 7e 10. Île D’Oléron – Île de Ré (08-09-2020) 14 4e 11. Châtelaillon-Plage – Poitiers (09-09-2020) 19 15e 19. Bourg-en-Bresse – Champagnole (18-09-2020) 6
  • 1e 2. Nice – Nice (30-08-2020) 30 5e 4. Sisteron – Orcières-Merlette (01-09-2020) 17 16e 5. Gap – Privas (02-09-2020) 5 5e 6. Le Teil – Mont Aigoual (03-09-2020) 17 12e 7. Millau – Lavaur (04-09-2020) 9 11e 12. Chauvigny – Sarran (10-09-2020) 10 10e 16. La Tour-du-Pin – Villard-de-Lans (15-09-2020) 11
  • 20e 2. Nice – Nice (30-08-2020) 1 9e 6. Le Teil – Mont Aigoual (03-09-2020) 12 14e 9. Pau – Laruns (06-09-2020) 7 2e 16. La Tour-du-Pin – Villard-de-Lans (15-09-2020) 25 11e 17. Grenoble – Col de la Loze (16-09-2020) 10 2e 18. Méribel – La Roche-sur-Foron (17-09-2020) 25
  • 3e 1. Nice – Nice (29-08-2020) 22 7e 3. Nice – Sisteron (31-08-2020) 14 2e 5. Gap – Privas (02-09-2020) 25 8e 10. Île D’Oléron – Île de Ré (08-09-2020) 13 18e 11. Châtelaillon-Plage – Poitiers (09-09-2020) 3
  • 4e 2. Nice – Nice (30-08-2020) 19 20e 5. Gap – Privas (02-09-2020) 1 3e 6. Le Teil – Mont Aigoual (03-09-2020) 22 14e 12. Chauvigny – Sarran (10-09-2020) 7 4e 19. Bourg-en-Bresse – Champagnole (18-09-2020) 19
  • 1e 1. Nice – Nice (29-08-2020) 30 15e 3. Nice – Sisteron (31-08-2020) 6 14e 5. Gap – Privas (02-09-2020) 7 15e 10. Île D’Oléron – Île de Ré (08-09-2020) 6 12e 11. Châtelaillon-Plage – Poitiers (09-09-2020) 9
  • 18e 4. Sisteron – Orcières-Merlette (01-09-2020) 3 20e 8. Cazères – Loudenvielle (05-09-2020) 1 18e 9. Pau – Laruns (06-09-2020) 3 5e 15. Lyon – Grand Colombier (13-09-2020) 17 6e 17. Grenoble – Col de la Loze (16-09-2020) 15 7e 18. Méribel – La Roche-sur-Foron (17-09-2020) 14
  • 11e 4. Sisteron – Orcières-Merlette (01-09-2020) 10 15e 6. Le Teil – Mont Aigoual (03-09-2020) 6 17e 9. Pau – Laruns (06-09-2020) 4 12e 15. Lyon – Grand Colombier (13-09-2020) 9 10e 17. Grenoble – Col de la Loze (16-09-2020) 11 10e 18. Méribel – La Roche-sur-Foron (17-09-2020) 11
  • 18e 2. Nice – Nice (30-08-2020) 3 4e 4. Sisteron – Orcières-Merlette (01-09-2020) 19 13e 6. Le Teil – Mont Aigoual (03-09-2020) 8 17e 8. Cazères – Loudenvielle (05-09-2020) 4 11e 9. Pau – Laruns (06-09-2020) 10 18e 15. Lyon – Grand Colombier (13-09-2020) 3
  • 7e 2. Nice – Nice (30-08-2020) 14 18e 3. Nice – Sisteron (31-08-2020) 3 1e 6. Le Teil – Mont Aigoual (03-09-2020) 30
  • 7e 1. Nice – Nice (29-08-2020) 14 3e 3. Nice – Sisteron (31-08-2020) 22 11e 5. Gap – Privas (02-09-2020) 10
  • 6e 1. Nice – Nice (29-08-2020) 15 4e 10. Île D’Oléron – Île de Ré (08-09-2020) 19 17e 11. Châtelaillon-Plage – Poitiers (09-09-2020) 4
  • 1e 13. Châtel-Guyon – Puy Mary (11-09-2020) 30
  • 8e 4. Sisteron – Orcières-Merlette (01-09-2020) 13 14e 6. Le Teil – Mont Aigoual (03-09-2020) 7 18e 7. Millau – Lavaur (04-09-2020) 3
268
B
Algemeen klassement
40
C
Specifieke klassementen
  • Punten klassement:
  • Berg klassement:
  • Jongeren klassement:
  • Ploegen klassement:
0
D
Bonusvragen
  • 1. Nice – Nice (29-08-2020):
  • 8. Cazères – Loudenvielle (05-09-2020):
  • 14. Clermont-Ferrand – Lyon (12-09-2020):
  • 20. Lure – La Planche des Belles Filles (19-09-2020):
  • 21. Mantes-la-Jolie – Parijs (20-09-2020):

Mede mogelijk gemaakt dankzij onze sponsoren.